Nekilnojamojo turto vertinimas

Nekilnojamojo turto vertinimas apima: žemės, gyvenamosios ir negyvenamosios paskirties pastatų vertės nustatymą. Norint tiksliai nustatyti nekilnojamojo turto vertę, reikia ne tik pasitelkti analitinį mąstymą, bet ir išmanyti esamą rinką. 

18+

metų patirtis

30 000+

įvertintų atvejų

Profesionalus nekilnojamojo turto vertinimas

Įvertinimui reikia pateikti kadastrinių matavimų bylą (individualiais atvejais ir kitus dokumentus).

Įvertinti nekilnojamąjį turtą gali prireikti, kai:

 • sudaromos finansinės ataskaitos;
 • turtas apmokestinamas;
 • būtina nustatyti patirtus nuostolius;
 • turtas įkeičiamas;
 • imama paskola turto įsigijimui;
 • imama paskola užbaigti statybas;
 • turtas apdraudžiamas;
 • turtas parduodamas ar kitaip perleidžiamas.

Siekiant tiksliai apibrėžti nekilnojamojo turto vertę, svarbu ne tik naudoti analitinį mąstymą, bet ir turėti supratimą apie dabartinę rinkos padėtį. Todėl nekilnojamojo turto vertinimui siūloma rinktis tik patyrusius specialistus, kurie gebėtų nešališkai ir tiksliai įvertinti turtą. Mūsų daugiametė patirtis leidžia mums atlikti bet kokios apimties ir sudėtingumo turto vertinimo ataskaitas, atspindinčias realią tuometinę turto vertę.

PALIKITE SAVO KONTAKTUS IR MES SUSISIEKSIME SU JUMIS

  Ši svetainė yra saugoma reCAPTCHA, Google privatumo politika ir paslaugų teikimo sąlygos.

  Kas turi įtakos nekilnojamojo turto vertei?

  Nekilnojamojo turto vertei įtakos turi labai daug veiksnių, visgi specialistai dažniausiai išskiria šiuos svarbiausius dalykus:

  • Turto būklė turi daug įtakos tam, kokia bus bendra nekilnojamojo turto vertė. Pagrindinė priežastis – tolesnės investicijos. Kuo geresnė turto būklė, tuo mažiau investicijų reikalaus po turto įsigijimo, todėl ir vertė turto didesnė.
  • Nuo to, kurioje vietoje yra nekilnojamas turtas, priklauso ne tik susisiekimas su likusia miesto dalimi, bet ir apribojimai. Todėl lokacija taip pat turi nemažai įtakos bendrai nekilnojamojo turto vertei.
  • Nemažai įtakos turi ir kiti individualūs nekilnojamojo turto požymiai, pavyzdžiui, kada buvo pastatytas pastatas, kokia jo paskirtis, dydis ir kt.
  • Nepamirškite, kad nemažai įtakos turi ir rinka, kuri nuolat kinta. Turto vertei įtakos gali turėti ne tik tuometinė ekonominė situacija, bet ir kiti niuansai, tokie kaip atlyginimų kaita, nedarbo lygis, kreditavimo sąlygos. Įtakos turi ir tuometiniai valstybės įstatymai, pavyzdžiui, mokesčių dydis ar išmokos. Įtakos nekilnojamojo turto vertei turi net ir tuometinė nekilnojamojo turto paklausa ir pasiūla.

  Nekilnojamojo turto vertė nėra stabili, ji nuolat kinta. Tad jei nekilnojamojo turto ataskaitos išvados netenkina, visada galima šiek tiek palaukti ir tuomet kreiptis vėl.

  Kaip vyksta nekilnojamojo turto vertinimas?

  Turto vertinimo procesas prasideda nuo pokalbio, kurio metu specialistas siekia išsiaiškinti, koks yra nekilnojamojo turto vertinimo tikslas. Taip pat susitikimo metu siekiama gauti visus reikalingus dokumentus, kurių gali prireikti šiam procesui. Tiek pokalbis, tiek dokumentų perdavimas gali vykti ir nuotoliniu būdu, jei klientas pageidauja. Gavęs reikiamą informaciją, specialistas gali pradėti vykdyti nekilnojamojo turto vertinimą. Nekilnojamojo turto vertinimo metu turtas apžiūrimas tiek iš išorės, tiek iš vidaus. Sekantis žingsnis – turto identifikavimas, kurio metu tikrinami nuosavybės dokumentai ir nekilnojamo turto vertinimo ataskaitos ruošimas. Po šios procedūros jums bus išduota turto vertinimo ataskaita.

  Kodėl turėtumėte rinktis mus?

  Nekilnojamojo turto vertinimą siūlo daug specialistų, tad natūralu, jog jums kyla klausimas, kodėl turėtumėte kreiptis būtent į mus. Mes esame nepriklausomi specialistai, turintys daugybę pranašumų:

  • Šioje srityje dirbame daug metų, per kuriuos ne tik susipažinome su įvairiausiomis situacijomis, tobulėjome, bet ir atsirinkome darbo metodus, kurie padeda mums dirbti operatyviau ir suteikti geresnius rezultatus klientams.
  • Esame pažangūs, todėl naudojame aktualius ir pagrįstus informacinius šaltinius ir metodologijas. Mūsų komanda supranta, jog norint pagrįsti klientų pasitikėjimą, reikia nuolat mokytis ir tobulėti. Būtent dėl to mūsų specialistai ne tik domisi profesinėmis naujovėmis, bet ir nuolat kelia kvalifikaciją. Verta paminėti, jog mūsų specialistai taip pat priklauso turto vertintojų profesinėms organizacijoms, yra Lietuvos vertintojų rūmų ir Lietuvos turto vertintojų asociacijos nariai.
  • Mes – nepriklausomi specialistai, todėl darbą atliekame nešališkai.
  • Mums svarbu išlikti šios srities lyderiais, todėl rūpinamės kiekvienu klientu vienodai, siekdami užtikrinti, kad visi jų lūkesčiai būtų išpildyti.
  • Norime, jog klientus tenkintų ne tik paslaugų kokybė, bet ir kaina. Todėl nuolat stebime, kaip keičiasi rinkos kainos, jog galėtume užtikrinti, kad siūlome sąžiningą kainodarą.

  Susisiekite su mumis dėl nekilnojamo turto vertinimo

  Nekilnojamojo turto vertinimas – puiki galimybė sužinoti, ar nurodoma kaina atitinka tikrąją turto vertę. Kreipkitės į mus ir mes ne tik supažindinsime jus su šiuo procesu, bet ir pasirūpinsime, kad procesas vyktų greitai ir sklandžiai. Mus rasite Vilniuje ir Klaipėdoje, tačiau paslaugas atliekame visoje Lietuvoje.