Naudotų transporto priemonių muitinis įvertinimas

Naudotų transporto priemonių muitinis įvertinimas padės deramai apskaičiuoti muitą, mokesčius ir kt. Mes užtikrinsime, kad jūsų transporto priemonių išmuitinimo procesas būtų ne tik sklandus, bet ir greitas.

18+

metų patirtis

30 000+

įvertintų atvejų

Profesionalus naudotų transporto priemonių muitinis įvertinimas

Transporto priemonių laikinam įvežimui defektuojame ir surašome nustatytos formos „Importuojamos transporto priemonės defektų, atsiradusių dėl apgadinimo aktą“.

Paslaugos teikiamos tiek naudotoms, tiek apgadintoms transporto priemonėms. Naudotomis transporto priemonėmis yra laikomi automobiliai, kurie:

 • nuo eksploatavimo pradžios turi daugiau kaip 6 mėnesius;
 • rida yra didesnė kaip 6000km;
 • dėl tam tikrų priežasčių buvo apgadinti.

Taip pat naudotomis transporto priemonėmis yra laikomos ir kitos transporto priemonės, pavyzdžiui, motociklai, keturračiai motociklai ir pan., kurie buvo apgadinti dėl tam tikrų priežasčių ar turi nusidėvėjimo žymių.

Apgadintomis transporto priemonėmis yra laikomos transporto priemonės, turinčios defektų. Defektai gali atsirasti dėl skirtingų priežasčių, įskaitant eismo įvykius, trečiųjų asmenų veiklas, stichines nelaimes ir kt.

PALIKITE SAVO KONTAKTUS IR MES SUSISIEKSIME SU JUMIS

  Ši svetainė yra saugoma reCAPTCHA, Google privatumo politika ir paslaugų teikimo sąlygos.

  Kodėl reikalingas naudotų transporto priemonių muitinis įvertinimas?

  Naudotų transporto priemonių importas iš trečiųjų šalių vis dar yra labai aktualus. Tačiau importas nėra toks paprastas, kaip daugelis įsivaizduoja. Tam, kad būtų galima įvežti transporto priemonę iš kitos šalies, būtina atlikti tam tikras nustatytas muitinės procedūras. Tam gali prireikti, kad būtų deramai įvertinta transporto priemonė ir pateikta muitinei visą reikiamą informaciją. Muitinės procedūros metu būtina išmanyti įstatymus. Būtent dėl to siūlome nerizikuoti ir neapsiimti šiuo procesu savarankiškai. Naudotų transporto priemonių muitinis įvertinimas naudingas tiek fiziniams asmenims, siekiantiems importuoti vieną transporto priemonę, tiek juridiniams asmenims, importuojantiems transporto priemones pardavimui. Įmonės vertintojai turi technines žinias ir patirtį, todėl kvalifikuotai atlieka apgadintų importuojamų naudotų transporto priemonių įvertinimą muitinio apmokestinimo tikslu.

  Ar skiriasi naudotų transporto priemonių muitinis įvertinimas nuo kitų prekių įvertinimo?

  Naudotų transporto priemonių muitinis įvertinimas vykdomas taip pat, kaip ir kitų prekių muitinis įvertinimas. Naudojami tie patys principai ir metodai.

  Mes jums padėsime muitinio įvertinimo procese

  Norint, jog transporto priemonių muitinis įvertinimas būtų atliktas profesionaliai, labai svarbu rasti ekspertų komandą, kuri galėtų ne tik suteikti kokybiškas paslaugas, bet ir atsakyti į visus jums rūpimus klausimus. Kreipkitės į mus, nes mes:

  • jau daugiau kaip 9 metus sėkmingai teikiame ne tik naudotų transporto priemonių muitinį įvertinimą, bet ir kitas plataus spektro vertinimo paslaugas, todėl kasdieną turime galimybę tobulėti skirtingose srityse;
  • ne tik naudojame patikimus ir pagrįstus informacinius šaltinius, bet ir stebime rinkos naujienas bei konjunktūrą;
  • nuolat giliname savo žinias. Mūsų komandos nariai dalyvauja LR organizuojamuose vertintojų profesinių organizacijų ir priežiūros institucijų rengiamuose seminaruose, taip pat priklauso turto vertintojų profesinėms organizacijoms, yra Lietuvos vertintojų rūmų ir Lietuvos turto vertintojų asociacijos nariai;
  • mes – nepriklausomi vertintojai, todėl dirbame objektyviai ir esame nešališki;
  • kiekvienas klientas mums vienodai svarbus, nepaisant to, ar jis didelis, ar mažas;
  • siūlome klientams sąžiningą kainodarą.

  Turite klausimų? Susisiekite su mumis

  Domina naudotų transporto priemonių muitinis įvertinimas? Tuomet turbūt turite ne tik daugybę klausimų, bet ir norite daugiau sužinoti apie mūsų teikiamas paslaugas bei siūlomą kainodarą. Naudotų transporto priemonių muitinio įvertinimo kaina yra nustatoma individualiai, tuomet siūlome jums susisiekti su mumis, papasakoti apie savo planus ir mes atsakysite jums į visus rūpimus klausimus. Mus rasite Klaipėdoje ir Vilniuje, tačiau paslaugas teikiame ne tik šiuose miestuose, bet ir visoje Lietuvoje. Susisiekite su mumis telefonu arba išsiųskite užklausą ir mes susisieksime su jumis per 8 darbo valandas.