Automobilio kėbulo dažų storio (kokybės) ekspertizė (matavimas)

Automobilio kėbulo dažų storio matavimas neretai atliekamas tuomet, kai perkamas naudotas automobilis. Automobilio kėbulas yra labiausiai matomas ir tuo pačiu labiausiai pažeidžiamas automobilio elementas, kuris dengia visas likusias automobilio mechanines konstrukcijas.

18+

metų patirtis

30 000+

įvertintų atvejų

Profesionali automobilio kėbulo dažų storio (kokybės) ekspertizė (matavimas)

Automobilio kėbulo patikros metu atliekamas kėbulo dangos storio matavimas turėtų būti vienas iš būtiniausių atliekamų patikrinimų ketinant įsigyti naudotą automobilį, kuris ateityje gali padėti išvengti nemalonių netikėtumų, susijusių su nekokybišku kėbulo remontu ar dažymu.

Profesionalia ir metrologiškai patikrinta Car Check System PLUS kėbulo dangos storio matavimo įrangos pagalba patikimai nustatome ar automobilio kėbulas buvo perdažytas, ar buvo remontuotas, ir ar kokybiškai tai buvo padaryta. Matavimai atliekami ant visų tipų metalinių paviršių iki 5 mm (5000 μm) dažų storio.

Daugumos automobilių gamintojų gamyklinis kėbulo paviršiaus padengimo storis sudaro 70-170 mikronų išorinėms detalėms ir 50-100 mikronų vidiniams paviršiams (tarpduriams, statramsčiams bei variklio skyriaus ir bagažinės dažytiems paviršiams).

Įvertinimui reikia pateikti turto nuosavybės teisę patvirtinančius dokumentus (įsigijimo dokumentus). Matavimo rezultatai gali būti pateikiami surašytoje specialisto išvadoje pridedant matavimo prietaiso išklotinę.

PALIKITE SAVO KONTAKTUS IR MES SUSISIEKSIME SU JUMIS

  Ši svetainė yra saugoma reCAPTCHA, Google privatumo politika ir paslaugų teikimo sąlygos.

  Kodėl svarbu atlikti automobilio kėbulo dažų storio ekspertizę?

  Automobilio kėbulas yra brangi ir svarbi transporto priemonės dalis, kurios būklė turi ypač didelę įtaką automobilio vertei. Todėl perkant naudotą automobilį itin svarbu sužinoti, ar automobilis buvo daužtas prieš tai. Daužtas automobilis gali būti mažiau saugus, taip pat gali nebeveikti oro pagalvės. Pirkti daužtą automobilį rizikinga ir dėl to, nes gali būti pažeista kėbulo geometrija, taip pat automobilį gali būti sunkiau valdyti. Net ir sąžiningas pardavėjas nebūtinai galės jums nuoširdžiai atsakyti, ar automobilis buvo daužtas prieš tai, kadangi automobilis galėjo būti įdaužtas dar prieš jam jį įsigyjant. Automobilio kėbulo dažų storio ekspertizė leis jums sužinoti tikrąją automobilio būklę, taip pat padės lengviau derėtis jį perkant.

  Kaip vyksta automobilio kėbulo dažų storio matavimas?

  Gamybos metu automobiliai yra nudažomi vienodu sluoksniu. Sluoksnio storis keičiasi tik tuo atveju, jei automobilis buvo daužtas ir tuomet suremontuotas. Tokiu atveju dažų sluoksnis gali būti arba storesnis, arba plonesnis. Automobilio kėbulo dažų storio matavimo metu mūsų ekspertai įvertins, koks yra dažų sluoksnis, tuomet priims sprendimą, ar jis buvo daužtas, ar ne.

  Kodėl verta kreiptis į mus?

  Ieškote, kas atliktų automobilio kėbulo dažų storio matavimą greitai ir tiksliai? Rinkitės mūsų patyrusią komandą, nes mes:

  • paslaugas sėkmingai atliekame jau daugiau kaip 18 metų;
  • ne tik naudojame patikimus ir pagrįstus informacinius šaltinius, bet ir stebime rinkos naujienas bei konjunktūrą. Mums svarbu tobulėti, todėl kasdien ne tik atliekame savo darbą, bendraujame su klientais, bet ir skiriame daug resursų domėjimuisi rinkos naujienomis;
  • tobulėjame ne tik visi kartu, bet ir kiekvienas iš mūsų. Kolektyvas – kvalifikuotas, mėgstantis plėsti žinias ir nevengiantis naujovių. Mūsų specialistai nuolat dalyvauja LR organizuojamuose vertintojų profesinių organizacijų ir priežiūros institucijų rengiamuose seminaruose, taip pat priklauso turto vertintojų profesinėms organizacijoms, yra Lietuvos vertintojų rūmų ir Lietuvos turto vertintojų asociacijos nariai;
  • esame nepriklausomi ekspertai, todėl galite net neabejoti mūsų profesionalumu, objektyvumu ir nešališkumu;
  • nesame ta įmonė, kuri pataikauja dideliems klientams, o mažus – nustumia į šoną. Kiekvieną klientą pasitinkame su šypsena, kiekvienas iš jų mums yra vienodai svarbus ir darbus visada atliekame su maksimaliu pajėgumu;
  • laikomės konfidencialumo principų. Neviešiname nei savo klientų, nei jokios informacijos, kuri būtų susijusi su jais.
  • nuolat domimės mūsų srities rinkos kainomis, siekdami užtikrinti, kad siūlome sąžiningą kainodarą savo klientams.

  Kodėl verta kreiptis į mus?

  Domitės automobilio kėbulo dažų storio matavimu? Tuomet natūralu, jog turite daug su šiuo procesu susijusių klausimų. Susisiekite su mumis ir mes jums papasakosime daugiau apie šį automobilio kėbulo dažų storio matavimo procesą bei siūlomas kainas. Taip pat galite išsiųsti užklausą ir mes susisieksime su jumis per 8 darbo valandas. Esame įsikūrę Vilniuje ir Klaipėdoje, tačiau paslaugas teikiame visoje Lietuvoje. Susisiekite su mumis ir mes atliksite automobilio kėbulo dažų storio ekspertizę greitai ir profesionaliai.