Transporto priemonių žalų vertinimas

Transporto priemonių žalų vertinimas reikalauja ne tik žinių, bet ir patirties, todėl rekomenduojame rinktis profesionalius šios srities specialistus. Viena iš mūsų įmonės veiklos sričių – patirtos žalos turtui dydžio (nuostolio) apskaičiavimas. Pagal LR Civilinį kodeksą, žala apibrėžiama kaip asmens turto netekimas arba sužalojimas, turėtos išlaidos (tiesioginiai nuostoliai), o piniginė žalos išraiška yra nuostoliai.

18+

metų patirtis

30 000+

įvertintų atvejų

Profesionalus transporto priemonių žalų vertinimas

Mūsų įmonės darbuotojai, sukaupę ilgametę patirtį įvairaus turto vertinimo ir žalų apskaičiavimo srityse, suteiks profesionalias paslaugas bei informaciją visais susijusiais atvejais, iš kurių dažniausiai pasitaikantys:

 • prireikus apskaičiuoti patirtos žalos dydį, turtui nukentėjus dėl trečiųjų asmenų veiklos, siekiant pareikšti pagrįstą pretenziją;
 • kilus ginčui su atsakingu draudiku dėl nustatyto žalos dydžio;
 • prireikus apskaičiuoti patirtos žalos dydį dėl gamtos jėgų, stichinių nelaimių;
 • kilus klausimams dėl turto vertinimo reikalingumo, siekiant nustatyti žalos dydį;
 • gavus pretenziją dėl padarytos žalos ir abejojant pretenzijoje nustatytu žalos dydžiu ar žalos apskaičiavimo metodu;
 • susidūrus su atsakingo draudimo eksperto procedūriniais pažeidimais, nustatant žalos dydį.

Nepaisant to, kad transporto priemonės yra apdraustos, ne visada pavyksta gauti priklausančius pinigus po eismo įvykio. Pasitaiko, kad draudimo įmonės netinkamai įvertina žalą, kuri buvo padaryta transporto priemonei, todėl siūlomos sumos neužtenka, kad būtų visiškai atlygintas patirtas nuostolis. Lietuvoje eismo įvykiai vyksta nuolat, todėl tokių situacijų pasitaiko nemažai. Būtent todėl transporto priemonių žalų vertinimas yra tokia paklausi paslauga. Kreipkitės į mus ir mes užtikrinsime, kad žalos skaičiavimai atitiktų potencialius remonto kaštus. Mes esame nepriklausomi vertintojai, todėl užtikriname, kad dirbame nešališkai ir konfidencialiai.

Transporto priemonių žalų vertinimą atliekame ne tik lengviesiems automobiliams, bet ir kitoms transporto priemonėms, įskaitant lengvuosius komercinius automobilius, krovininį transportą, autobusus, motociklus, motorolerius, el. dviračius, traktorius ir kt.

PALIKITE SAVO KONTAKTUS IR MES SUSISIEKSIME SU JUMIS

  Ši svetainė yra saugoma reCAPTCHA, Google privatumo politika ir paslaugų teikimo sąlygos.

  Aktuali informacija eismo įvykio metu transporto priemonei patyrus žalą

  Aktuali informacija eismo įvykio metu transporto priemonei patyrus žalą:

  • Pagal LR Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo įstatymą, atsakingas draudikas ar Biuras nedelsdami, ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo nukentėjusio trečiojo asmens rašytinio pranešimo apie eismo įvykį gavimo dienos, privalo nusiųsti įgaliotą asmenį apžiūrėti sugadintą ar sunaikintą turtą, surašyti apžiūros ataskaitą ir pateikti ją pasirašytinai susipažinti nukentėjusiam trečiajam asmeniui.
  • Jeigu atsakingo draudiko ar Biuro įgaliotas asmuo neatvyko per nustatytą terminą, nukentėjęs trečiasis asmuo turi teisę pasamdyti turto vertintoją, kad jis nustatytų turtui padarytos žalos dydį. Tokiu atveju atsakingas draudikas ar Biuras privalo atlyginti protingumo kriterijus atitinkančias nukentėjusio trečiojo asmens turėtas turto vertintojo samdymo išlaidas.
  • Nukentėjęs trečiasis asmuo turi teisę savo iniciatyva ir savo lėšomis papildomai kreiptis į ekspertus dėl padarytos žalos dydžio nustatymo.
  • Visada paprašykite, kad atsakingas draudikas pateiktų žalos dydžio nustatymo skaičiavimus (remonto darbų sąmatą, automobilio rinkos vertės apskaičiavimą).

  Kreipkitės į mus dėl transporto priemonių žalų vertinimo

  Transporto priemonių žalų vertinimas turi būti atliekamas kruopščiai ir profesionaliai, būtent dėl šios priežasties siūlome rinktis mūsų komandą.

  • Turime sukaupę daugiau kaip 18 metų Ilgametė patirtis suteikia galimybę mums ne tik darbus atlikti operatyviau, bet ir profesionaliau.
  • Naudojame patikimus ir pagrįstus informacinius šaltinius, bet ir stebime rinkos naujienas bei konjunktūrą.
  • Kiekvienas mūsų komandos narys nuolat kelia kvalifikaciją ir tobulėja. Mūsų ekspertai nuolat dalyvauja LR organizuojamuose vertintojų profesinių organizacijų ir priežiūros institucijų rengiamuose seminaruose, priklauso turto vertintojų profesinėms organizacijoms, yra Lietuvos vertintojų rūmų ir Lietuvos turto vertintojų asociacijos nariai;
  • Mes – nepriklausomi specialistai, todėl galite būti tikri, kad būsime objektyvūs, dirbsime profesionaliai ir konfidencialiai.
  • Kiekvienas klientas mums yra lygiavertis ir laikome jį prioritetu. Nesvarbu, esate mažas ar didelis klientas, mes visada skirsime maksimalų dėmesį jūsų situacijai ir užtikrinsime, kad būtumėte patenkinti galutiniais rezultatais.
  • Mums svarbu konfidencialumas. Galime garantuoti, kad nebus viešinama jokia informacija apie jus ar jūsų transporto priemonę.
  • Šioje rinkoje esame jau ilgą laiką, tad žinome, kad klientams svarbu ne tik paslaugų kokybė, bet ir kaina. Dėl to nuolat ieškome būdų, kaip pasiūlyti gerą kainos ir kokybės santykį. Mums svarbu, kad kainodara būtų sąžininga ne tik mūsų, bet ir kliento atžvilgiu.

  Kreipkitės į mus dėl transporto priemonių žalų vertinimo

  Vertinant transporto priemonių žalas, būtina ne tik turėti žinių, bet ir patirties, todėl rekomenduojame pasirinkti šios srities ekspertus. Susisiekite su mumis ir mes pateiksime detalesnę informaciją apie vertinimo procesą bei kainas.