Retrospektyvinis vertinimas

Reikalingas turto vertės praeityje nustatymas? Šiuo atveju į pagalbą ateina – retrospektyvinis vertinimas. Iš pateiktų nuotraukų galime įvertinti turto vertę praeityje. Retrospektyvinį vertinimą atliekame ir patekus į autoįvykį užsienyje.

18+

metų patirtis

30 000+

įvertintų atvejų

Profesionalus retrospektyvinis vertinimas

Kada reikalingas retrospektyvinis vertinimas? Retrospektyvinis vertinimas atliekamas, kai:

 • dėl įvairių aplinkybių ir (ar) užsitęsusių procesų reikalinga nustatyti turto vertę praeityje;
 • neįmanoma atlikti objekto (turto) apžiūros, nes objektas (turtas) yra sunaikintas arba savininkui/užsakovui nėra žinoma objekto buvimo vieta;
 • apžiūros dieną yra pasikeitusios objekto (turto) fizinės charakteristikos ir neatspindi buvusios objekto (turto) būklės.

Retrospektyvinis vertinimas reikalauja daug žinių ir patirties, todėl svarbu rinktis vertintoją, kuris būtų patyręs specialistas, žinantis, kaip tiksliai atliekamas retrospektyvinis vertinimas ir turintis praktinės patirties.

Kuo išsiskiria retrospektyvinis vertinimas?

Retrospektyvinio vertinimo procesas labai panašus į įprastą turto vertės vertinimo procedūrą. Skirtumas tas, jog retrospektyvinis vertinimas atliekamas tuomet, kai reikia nustatyti turto rinkos vertę, kuri buvo praeityje. Didžiausias vertinimo sunkumas – surinkti visą informaciją apie turto būklę, buvusią praeityje. Šiam procesui labai svarbu rinktis nepriklausomą vertintoją, kuris būtų nešališkas ir viską vertintų objektyviai.

PALIKITE SAVO KONTAKTUS IR MES SUSISIEKSIME SU JUMIS

  Ši svetainė yra saugoma reCAPTCHA, Google privatumo politika ir paslaugų teikimo sąlygos.

  Ar retrospektyvinio vertinimo ataskaita turi galiojimo laiką?

  Kadangi vertinimo metu nustatoma ne dabartinė, o praeityje buvusi turto vertė, retrospektyvinio vertinimo ataskaita neturi galiojimo laiko.

  Kaip vyksta retrospektyvinio vertinimo procesas?

  Kaip ir bet kuri kita procedūra, retrospektyvinis vertinimas yra pradedamas nuo konsultacijos, kurios metu vertintojas turi galimybę susipažinti su klientu, jo poreikiais ir gauti reikiamus dokumentus. Toliau seka duomenų analizė. Išanalizavęs dokumentus, vertintojas gali apžiūrėti objektą. Jei objektas sunaikintas ar pakeistas, specialistas gali remtis nuotraukomis arba ankstesniais fiksuotais duomenimis. Atlikus šiuos procesus surašoma turto vertinimo ataskaita ir įteikiama užsakovui.

  Nuo ko priklauso retrospektyvinio vertinimo kaina?

  Retrospektyvinio vertinimo kaina nustatoma individualiai, kadangi ji priklauso nuo to, kokia vertinamo turto rūšis ir vertinimo data. 

  Kodėl turėtumėte kreiptis į mus?

  Retrospektyvinis vertinimas reikalauja ne tik atidumo, bet ir ilgametės patirties. Būtent todėl ir siūlome kreiptis į mus. Mes esame patyrusi komanda, turinti daugybę privalumų:

  • Atliekame plataus spektro vertinimo paslaugas jau daugiau kaip 18 metų. Ilgametė patirtis leido mums ne tik mokytis iš savo klaidų, bet ir įgyti daug žinių, įgūdžių, padedančių vertinimą atlikti greitai ir profesionaliai.
  • Mūsų tikslas – išlikti rinkos lyderiais net ir po daug metų, tad ne tik naudojame turimas žinias, bet ir nuolat jas giliname, mokomės ir stengiamės pritaikyti įgautas teorines žinias praktikoje. Ne tik nuolat domimės rinkos naujienomis, bet ir pagrįstais informaciniais šaltiniais.
  • Mūsų komandos nariai tobulėja dalyvaudami LR organizuojamuose vertintojų profesinių organizacijų ir priežiūros institucijų rengiamuose seminaruose. Taip pat mūsų vertintojai priklauso turto vertintojų profesinėms organizacijoms, yra Lietuvos vertintojų rūmų ir Lietuvos turto vertintojų asociacijos nariai.
  • Teikiame plataus spektro paslaugas. Į mus kreiptis galite ne tik dėl retrospektyvinio vertinimo, bet ir galime įvertinti nekilnojamąjį ar kilnojamąjį turtą, jūrų ir vidaus vandenų transportą, atlikti transporto priemonių muitinį įvertinimą ir pan.
  • Esame nepriklausomi vertintojai, todėl galite neabejoti mūsų objektyvumu ir nešališkumu.
  • Kiekvienas klientas mums yra vienodai svarbus. Neskirstome klientų projektus į didelius ar mažus. Su kiekvienu klientu bendraujame nuoširdžiai, dirbame operatvyiai ir stengsimės maksimaliai išpildyti kiekvieną kliento poreikį bei atsakyti į visus rūpimus klausimus.
  • Visą informaciją, kurią pateikia mūsų esami ar potencialūs klientai, laikome konfidencialia ir ja nesidaliname su kitais.
  • Mums svarbu, kad klientai būtų visapusiškai patenkinti paslaugomis, tad ne tik teikiame kokybiškas paslaugas, bet ir siūlome sąžiningą kainodarą, atitinkančią tuometinę rinką.

  Susisiekite su mumis dėl retrospektyvinio vertinimo paslaugų

  Domitės retrospektyviniu vertinimu? Susisiekite su mumis ir mes jums papasakosime daugiau apie teikiamas paslaugas, kainodarą ir pateiksime individualų pasiūlymą. Mums rasite Vilniuje ir Klaipėdoje, tačiau paslaugas teikiame ne tik šiuose miestuose, bet ir visoje Lietuvoje. Su mumis galite susisiekti telefonu ar el. paštu, bet ir iš karto išsiųsti užklausą, pateikdami visą reikiamą informaciją. Į jūsų užklausą atsakysime per 8 valandas.