Žemės, miškų ūkio ir pramoninės technikos vertinimas

Žemės, miškų ūkio ir pramoninės technikos vertinimas – tai bet kokios technikos, mašinų ar įrenginių vertės nustatymas. Tai apima įvairias vertinimo technikas ir metodikas, kurios padeda įvertinti techninę būklę, funkcionalumą, eksploatacijos istoriją, paskirtį ir kitus veiksnius, kurie gali turėti įtakos technikos vertei.

18+

metų patirtis

30 000+

įvertintų atvejų

Profesionalus žemės, miškų ūkio ir pramoninės technikos vertinimas

Įvertinimui reikia pateikti šiuos dokumentus: ratinės ar vikšrinės technikos registracijos liudijimą (jeigu yra privaloma registracija), paskutinės atliktos techninės apžiūros dokumentus (jeigu techninė apžiūra yra privaloma).

Įvertinti šią techniką gali prireikti, kai:

 • sudaromos finansinės ataskaitos;
 • turtas apmokestinamas;
 • būtina nustatyti patirtus nuostolius;
 • turtas įkeičiamas;
 • turtas apdraudžiamas;
 • turtas parduodamas ar kitaip perleidžiamas.

Žemės, miškų ūkio ir pramoninės technikos vertinimas gali būti painus ir sudėtingas procesas tiems, kurie yra mažiau patyrę specialistai. Būtent dėl to yra svarbu, kad pasirinktumėte savo srities specialistus, kurie ne tik galėtų atsakyti į jums rūpimus klausimus, bet ir užtikrinti, kad vertinimas bus profesionalus ir nešališkas. Mūsų komandoje dirba licenzijuoti vertintojai, turintiems daug praktinės patirties, kvalifikuoti transporto inžinieriai. Kreipkitės į mus ir užtikrinsime, kad procesas vyks sklandžiai ir jūsų lūkesčiai bus išpildyti.

PALIKITE SAVO KONTAKTUS IR MES SUSISIEKSIME SU JUMIS

  Ši svetainė yra saugoma reCAPTCHA, Google privatumo politika ir paslaugų teikimo sąlygos.

  Informacija transporto priemonei patyrus žalą

  Aktuali informacija eismo įvykio metu transporto priemonei patyrus žalą:

  • Pagal LR Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo įstatymą, atsakingas draudikas ar Biuras nedelsdami, ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo nukentėjusio trečiojo asmens rašytinio pranešimo apie eismo įvykį gavimo dienos, privalo nusiųsti įgaliotą asmenį apžiūrėti sugadintą ar sunaikintą turtą, surašyti apžiūros ataskaitą ir pateikti ją pasirašytinai susipažinti nukentėjusiam trečiajam asmeniui.
  • Jeigu atsakingo draudiko ar Biuro įgaliotas asmuo neatvyko per nustatytą terminą, nukentėjęs trečiasis asmuo turi teisę pasamdyti turto vertintoją, kad jis nustatytų turtui padarytos žalos dydį. Tokiu atveju atsakingas draudikas ar Biuras privalo atlyginti protingumo kriterijus atitinkančias nukentėjusio trečiojo asmens turėtas turto vertintojo samdymo išlaidas.
  • Nukentėjęs trečiasis asmuo turi teisę savo iniciatyva ir savo lėšomis papildomai kreiptis į ekspertus dėl padarytos žalos dydžio nustatymo.
  • Visada paprašykite, kad atsakingas draudikas pateiktų žalos dydžio nustatymo skaičiavimus (remonto darbų sąmatą).

  Kodėl turėtumėte rinktis mūsų komandą?

  Pasirinkti patikimą vertintoją nėra lengva. Todėl verta skirti daugiau dėmesio paieškoms, jog atrasti specialistą, kuris ne tik išsamiai atsakys į kiekvieną klausimą, bet ir užtikrins, kad šis procesas būtų jums suprantamesnis ir nekiltų nesklandumų. Pateikiame priežastis, kodėl turėtumėte kreiptis į mus:

  • Mūsų komanda vertinimo paslaugas sėkmingai atlieka jau daugiau kaip 18 metų. Per ilgus metus mes ne tik tobulinome savo žinias ir įgūdžius, bet ir mokėmės, kaip dirbti operatyviau ir lengviau perprasti klientų lūkesčius. Todėl šiandieniniams klientams su mumis bendrauti ne tik lengva, bet ir malonu.
  • Esame sukaupę ilgametę darbo patirtį, tačiau nemanome, jog tai yra priežastis, kodėl turėtume nustoti tobulėti. Mūsų kolektyvas yra ne tik kvalifikuotas, bet ir mėgstantis naujoves bei nevengiantis tobulėti. Mūsų vertintojai dalyvauja LR organizuojamuose vertintojų profesinių organizacijų ir priežiūros institucijų rengiamuose seminaruose, priklauso turto vertintojų profesinėms organizacijoms, yra Lietuvos vertintojų rūmų ir Lietuvos turto vertintojų asociacijos nariai.
  • Naudojame naujausius patikimus ir pagrįstus informacinius šaltinius, stebime rinkos naujienas bei konjunktūrą.
  • Mes esame nepriklausomi vertintojai, todėl esame nešališki ir dirbame objektyviai.
  • Dirbame sąžiningai ir darbščiai. Neapleidžiame mažesnių klientų, siekdami daugiau dėmesio skirti daugiau mokantiems klientams. Mums kiekvienas klientas yra vienodai svarbus, todėl stengiamės ne tik skirti tiek laiko, kiek reikalauja kliento projektas, bet ir išpildyti visus kliento lūkesčius.
  • Dirbame konfidencialiai. Nesvarbu, esate esamas ar potencialus klientas, jūsų informacija bus vienodai saugojame. Neviešiname informacijos internete, kuri būtų susijusi su klientais, taip pat nesidaliname su kitais klientais.
  • Mums svarbu, jog klientus tenkintų ne tik paslaugų kokybė, bet ir pasiūlyta kaina. Nuolat domimės rinkoje esančiomis kainomis, kad galėtume pasiūlyti klientams sąžiningą kainodarą.

  Kreipkitės į mus

  Mūsų komanda jau daug metų teikia žemės, miškų ūkio ir pramonės technikos vertinimo paslaugas, tad galite net neabejoti, jog darbus atliksime operatyviai ir profesionaliai. Susisiekite su mumis ir mes daugiau jums papasakosime apie žemės, miškų ūkio ir pramonės technikos vertinimo procesą bei pateiksime asmeninį pasiūlymą. Mūsų biurus rasite Vilniuje ir Klaipėdoje, tačiau paslaugas atliekame visoje Lietuvoje.