Transporto priemonių vertinimas

Transporto priemonių vertinimas – tai keleivinių, lengvųjų, komercinių automobilių, autobusų, turistinių automobilių/prikabinamų namelių, motociklų, krovininių automobilių, specialios paskirties automobilių ir geležinkelio transporto priemonių rinkos vertės nustatymas.

18+

metų patirtis

30 000+

įvertintų atvejų

Profesionalus transporto prieminių vertinimas

Automobilio įvertinimui reikia pateikti šiuos dokumentus: transporto priemonės registracijos liudijimą, techninės apžiūros kortelę. Taip pat būtina nurodyti vertinimo tikslą. Jei automobiliui reikalingas vertinimas po eismo įvykio – papildomai reikia pateikti eismo įvykio deklaraciją arba policijos išduotą pažymą ir apibūdinti įvykio aplinkybes.

Įvertinti transporto priemonę gali prireikti, kai:

 • sudaromos įmonės (transporto priemonės savininko) finansinės ataskaitos;
 • automobilis apgadintas ir būtina nustatyti patirtus nuostolius;
 • siekiama gauti socialinę paramą už automobilį;
 • automobilis apmokestinamas;
 • automobilis įkeičiamas (automobilių lizingas, paskola automobiliui);
 • automobilis apdraudžiamas;
 • automobilis parduodamas ar kitaip perleidžiamas.

Visais šiais atvejais mūsų kvalifikuota komanda gali jums padėti. Transporto priemonių vertinimas nėra nei sudėtinga, nei komplikuota procedūra tuomet, kai ją atlieka savo srities specialistai. Tad jei norite, kad šis procesas būtų greitas ir nepainus, kreipkitės į mus.

PALIKITE SAVO KONTAKTUS IR MES SUSISIEKSIME SU JUMIS

  Ši svetainė yra saugoma reCAPTCHA, Google privatumo politika ir paslaugų teikimo sąlygos.

  Nuo ko priklauso transporto priemonės vertė?

  Autorinka yra labai nestabili. Ji nuolat kinta, vystosi, auga. Visgi transporto priemonių rinkos vertę nusako ne tik besikeičianti rinka ir vyraujančios tendencijos, bet ir kiti dalykai. Transporto priemonių vertinimas yra vykdomas atsižvelgiant į bendras transporto priemonės savybes, pavyzdžiui, markę, modelį, gamybos metus, taip pat atsižvelgiama į ridą, komplektaciją, bendrąjį svorį ir pan. Tai svarbiausi faktoriai, siekiant užtikrinti, kad auto priemonių vertinimas būtų atliktas teisingai.

  Kaip vyksta nepriklausomas transporto priemonių vertinimas?

  Nepaisant to, jog daugeliui transporto priemonių vertinimo procesas gali pasirodyti painus ir sudėtingas, mes jus galime patikinti, jog ši procedūra vyksta ne tik greitai, bet ir be jokių nesklandumų. Susitikimo metu turėsite pateikti ne tik transporto priemonę, jog specialistai galėtų ją apžiūrėti ir įvertinti, bet ir procesui reikalingus dokumentus. Kai kuriais atvejais pasitaiko, jog klientai negali pristatyti transporto priemonės į sutartą vietą. Nesijaudinkite, tokiu atveju mūsų specialistai atvyks į jūsų nurodytą vietą ir apžiūrės transporto priemonę. Kai tik įvertins jūsų transporto priemonę, vertintojai pateiks jums transporto priemonės vertinimo ataskaitą. Joje bus ne tik nurodyta, kokia yra transporto priemonės vertė, bet ir pateikti argumentai.

  Kodėl turėtumėte kreiptis į mus?

  Auto priemonių vertinimas yra gana dažnai pasirenkama paslauga, todėl ir šios srities specialistų galima rasti nemažai. Kodėl turėtumėte kreiptis būtent į mus? Pateikiame svarbiausias priežastis:

  • Esame kvalifikuoti ir patyrę profesionalai. Šioje srityje mūsų komanda dirba jau daugiau kaip 18 metų, tad galite būti tikri, kad esate  savo srities ekspertų rankose.
  • Naudojame patikimus ir pagrįstus informacinius šaltinius, bet ir stebime rinkos naujienas bei konjunktūrą. Be to, esame motyvuota komanda, siekianti nuolatinio tobulėjimo. Mūsų komanda nuolat kelia kvalifikaciją, domisi profesinėmis naujienomis. Taip pat mūsų specialistai priklauso turto vertintojų profesinėms organizacijoms, yra Lietuvos vertintojų rūmų ir Lietuvos turto vertintojų asociacijos nariai.
  • Esame nepriklausoma turtą vertinanti komanda, tad galite neabejoti, kad dirbame ne tik profesionaliai, bet ir objektyviai.
  • Siekiame būti ne vieni iš geriausių, o patys geriausi. Todėl vienodai vertiname kiekvieną klientą ir siekiame ne tik išpildyti, bet ir pranokti jų lūkesčius.
  • Auto priemonių vertinimas teikiamas tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims.
  • Nuolat stebime rinkos kainas, siekdami užtikrinti, kad mūsų klientams būtų pasiūlyta palanki ir sąžininga kainodara.

  Kiek laiko trunka nepriklausomas transporto priemonių vertinimas?

  Įprastai turto vertinimo ataskaitos paruošimo laikas 1-3 dienos. Tačiau gali užtrukti ilgiau, priklausomai nuo svarbių turto vertinimo procesui pateikimo dokumentų. 

  Kur mus rasite?

  Mus rasite Vilniuje ir Klaipėdoje, tačiau dirbame visoje Lietuvoje. Susisiekite su mumis ir mes pateiksime jums detalesnę informaciją apie mūsų paslaugas, procesus ir kainas. Kreipkitės į mus ir mes jums garantuosime, kad jūsų transporto priemonė bus deramai įvertinta.