Jūrų ir vidaus vandenų transporto vertinimas

Jūrų ar/ir vidaus vandenų transporto priemonių vertinimas – tai bet kurio tipo savaeigio ar nesavaeigio keleivinio, krovininio, techninio (tarnybinio, mokslinio tyrinėjimo, techninio aptarnavimo ir kt.) laivo, kelto (keleivinio, krovininio, mišraus), kuris yra arba gali būti naudojamas laivybai jūrų ar/ir vidaus vandenyse vertės nustatymas.

18+

metų patirtis

30 000+

įvertintų atvejų

Profesionalus jūrų ir vidaus vandenų transporto vertinimas

Mūsų komanda turi jūrų transporto inžinierius, išmanančius laivo techninius aspektus.

Įvertinimui reikia pateikti šiuos dokumentus: transporto priemonės registracijos liudijimą (jeigu yra privaloma registracija), paskutinės atliktos techninės apžiūros dokumentus (jeigu techninė apžiūra yra privaloma) arba laivo klasę patvirtinantys klasifikacinės bendrovės dokumentai bei kita laivo techninė dokumentacija, pagrindžianti laivo būklę. Pavyzdžiui: periodinės laivo korpuso storio matavimo ataskaita, einamųjų techninių aptarnavimų ar/ir remonto dokumentai.

Įvertinti jūrų ar/ir vidaus vandenų transportą gali prireikti, kai:

 • sudaromos finansinės ataskaitos;
 • turtas apmokestinamas;
 • būtina nustatyti patirtus nuostolius;
 • turtas įkeičiamas;
 • turtas apdraudžiamas;
 • turtas parduodamas ar kitaip perleidžiamas.

Jei norite, kad jūrų ar/ir vidaus vandenų transporto vertinimo procesas vyktų sklandžiai, nepamirškite pasirinkti licenzijuoto vertintojo, kuris turėtų ne tik teorines žinias, bet ir praktinės patirties.

PALIKITE SAVO KONTAKTUS IR MES SUSISIEKSIME SU JUMIS

  Ši svetainė yra saugoma reCAPTCHA, Google privatumo politika ir paslaugų teikimo sąlygos.

  Kaip vyksta jūrų ir vidaus vandenų transporto vertinimas?

  Jūrų ar/ir vidaus vandenų transporto vertinimą sudaro trys etapai:

  • Pirmojo etapo metu vertintojas susipažįsta su kliento poreikiais ir pateikia informaciją, kokių dokumentų jam reikės. Kai vertintojas gauna reikiamus dokumentus ir sužino kliento pageidavimus, gali tęsti šį procesą ir pradėti vertinimą.
  • Antrasis etapas – duomenų analizė ir objekto vertinimas. Kuo anksčiau pateiksite vertintojui reikiamus dokumentus, tuo greičiau jis galės pradėti juos analizuoti. Išanalizavus gautą informaciją ir apžiūrėjus objektą, toliau specialistas gali pradėti ruošti ataskaitą, kurioje pateikia ne tik vertinimo išvadas, bet ir argumentus.
  • Na, ir paskutinis etapas – jūrų ar/ir vidaus vandenų transporto vertinimo ataskaitos perdavimas klientui arba įgaliotam asmeniui.

  Bet kurio proceso metu klientas gali susisiekti su vertintoju ir užduoti jam rūpimus klausimus. Vertintojo darbas yra ne tik atlikti vertinimo procesą ir pateikti ataskaitą klientui, bet ir užtikrinti, kad klientui neliks jokių klausimų, susijusių su šiuo etapu. Klausimai kilti gali ne tik proceso metu, bet ir apžvelgus ataskaitą. Mūsų specialistai mielai konsultuoja klientus ir po ataskaitos gavimo.

  Kodėl turėtumėte rinktis mūsų vertintojų komandą?

  Jūrų ar/ir vidaus vandenų transporto vertinimas yra ne tik painus, bet ir sudėtingas tiems, kurie turi mažai patirties. Todėl siūlome rinktis mūsų nepriklausomus vertintojus, kurie turi sukaupę daug patirties, teikdami plataus spektro vertinimo paslaugas. Svarbiausi mūsų įmonės privalumai:

  • Specializuojamės vertinimo srityje jau daugiau kaip 18 metų. Mūsų komanda teikia plataus spektro vertinimo paslaugas, įskaitant nekilnojamojo ir kilnojamojo turto, žemės, miškų ūkio, pramonės technikos, jūrų ir vidaus vandenų transporto ir pan.
  • Ne tik naudojame patikimus ir pagrįstus informacinius šaltinius, bet ir stebime rinkos naujienas bei konjunktūrą. Mokomės kiekvieną dieną, nes mums svarbu išlikti rinkos lyderiais ir žinoti rinkos naujienas ir aktualijas.
  • Mūsų komandos vertintojai nuolat dalyvauja LR organizuojamuose vertintojų profesinių organizacijų ir priežiūros institucijų rengiamuose seminaruose. Taip pat mūsų vertintojai priklauso turto vertintojų profesinėms organizacijoms, yra Lietuvos vertintojų rūmų ir Lietuvos turto vertintojų asociacijos nariai.
  • Mes – nepriklausomi vertintojai, todėl dirbame objektyviai ir esame nešališki.
  • Neskirstome klientų. Mums vienodai svarbūs visi klientai, neatsižvelgiant į tai, kokio dydžio jų projektas. Maksimaliai išpildome kiekvieno kliento lūkesčius ir stengiamės užtikrinti, kad į visus jų klausimus būtų atsakyta kuo išsamiau.
  • Dirbame konfidencialiai. Informacija, kurią mums suteiksite, bus saugoma ir neatskleidžiama kitiems asmenims.
  • Mes suprantame, kad klientams svarbu ne tik paslaugų kokybė, bet ir kaina. Todėl nuolat domimės rinkos kainomis, kad pasiūlytume klientams sąžiningą kainodarą.

  Susisiekite su mumis

  Jūrų ar/ir vidaus vandenų transporto vertinimas reikalauja ne tik teorinių žinių, bet ir patirties, todėl šį procesą siūlome palikti savo srities profesionalams. Mes ne tik paslaugas atliksime operatyviai, bet ir kokybiškai. Susisiekite su mumis ir mes jums daugiau papasakosime apie jūrų ir vidaus vandenų transporto vertinimo procesą ir pateiksime individualų pasiūlymą. Taip pat galite išsiųsti užklausą, palikdami reikiamą informaciją. Per ateinančias 8 valandas mes susisieksime su jumis ir pateiksime asmeninį pasiūlymą. Nors esame įsikūrę Vilniuje ir Klaipėdoje, paslaugas teikiame ne tik šiuose miestuose, bet ir visoje Lietuvoje. Kreipkitės į mus ir mes atliksime jūrų ar/ir vidaus vandenų transporto vertinimą greitai ir kokybiškai.